Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates

Elektrikli Süpürge

LG Elektrikli Süpürge Servisi

Temizlik yaparken buharın gücünü yanında hissetmek isteyen kadınlar, LG elektrik süpürgesi modelleri ile maksimum konfora, minimum sessizliğe ve modern tasarıma kavuşuyor. Cihazın kurulumu, bakımı, onarımı, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçları ise LG elektrik süpürgesi yetkili servisi tarafından karşılanıyor. kesintisiz ulaşım imkanı ise en ufak bir problemi rahatlıkla çözebileceğinizin bir göstergesi.

LG Elektrik Süpürgesi Servisi Bakım ve Onarım

Cihazınızın emiş gücünün maksimum performans sağlaması, daha iyi temizlik yapması ve tozlara karşı verdiğiniz savaşta galip gelmek istiyorsanız her iki süpürme işleminden sonra clean filtrenizi yıkayarak temizlemeyi unutmayınız. Yılın belli dönemlerin de LG elektrik süpürgesi servisi elemanlarına bakım yaptırmak da ihmal edilmemelidir. Bu sayede süpürgenizden daha iyi verim alır, ekonomik kayıpların önüne geçer ve yüksek elektrik faturaları ödemek zorunda kalmazsınız.

Ayrıca özellikle süpürgelerde kullanılan hepa filtrelerin her yıl yenilenmesi, cihazınızın ömrünü uzatacak, ayrıca bakteri oluşumunu ve süpürgeden atılan tozların önüne geçecektir. Yedek filtre alımı için servis merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Geniş yedek parça ve aksesuar departmanımızdan da yararlanarak süpürgenizi daha kullanışlı hale getirmekte mümkün. Öyle ki eskiyen ve yıpranan parçalarınızı orijinalleriyle, uygun fiyata değiştirebilirsiniz.

LG Elektrik Süpürgesi Özellikleri

Buharlı Temizleme

Lg buharın gücü sayesinde parke, mermer, halı gibi tüm yüzeyler rahatlıkla temizlenebiliyor. Kullanabileceğiniz buhar fonksiyonu sayesinde yüzeyleriniz uzun süre temiz ve parlak kalıyor. Islak-kuru modeller ile karşılaştırıldığında ise buharın gücü yaşam alanlarına ekstra hijyen kazandırıyor.

Motorlu Toz Sıkıştırma

Dünyadaki motorlu toz sıkıştırma özelliğine sahip ilk ve tek elektrik süpürgesi. Sıkıştırma özelliği sayesinde tozları kalıp haline getirerek toz haznesini boşaltırken etrafa toz bulutlarının yayılmasını engelliyor. Daha fazla toz toplama kapasitesiyle 3-5 kat arası daha seyrek toz boşaltma.

Kullanım Önerileri

LG elektrik süpürgesi yetkili servisi olarak süpürgenizin kullanımında olası kazaları engellemek ve daha iyi bir emiş gücü yakalayıp, verimli bir temizlik yapmanız için hazırlamış olduğumuz güvenlik uyarılarını, önemsemenizi tavsiye ediyoruz.

 • Elektrik süpürgenizi kullanmadığınızda veya tertibatı temizlemeden önce elektrik bağlantıları kesilmelidir. Aksi takdirde elektrik çarpması veya yaralanmalara neden olabilir.
 • Elektrik süpürgelerinizin emiş gücünün sürekli yüksek seviyede kalmasını sağlamak için toz haznesi ile motor arasındaki filtrelerin her ay çıkarılıp tüm parçalarının yıkanarak temizlenmesi ve kendiliğinden kuruduktan sonra süpürgeye takılıp öyle çalıştırılması önerilir. Aksi halde emiş gücünün düşmesi, bir süre sonra cihazın kendiliğinden kapanması gibi durumlar gerçekleşecektir. Ayrıcasüpürgenin arkasında bulunan hepa filtrelerin her yıl düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir.
 • Elektrik süpürgesini, sigara veya sıcak kül gibi yanan veya dumanlı maddeleri çekmek için kullanılmamalıdır. Bu durum ölüm, yangın veya elektrik çarpmasıyla sonuçlanabilir.
 • Cihaz içerisine gazolin, benzin, tiner, propan gibi yanıcı ya da patlayıcı maddeler çekilmemelidir. Bu maddelerden gelecek pis kokulu gazlar, yangın tehlikesi veya patlamaya sebep olabilir.
 • Islak ellerle elektrik süpürgesine veya fişe dokunulmamalıdır.
 • Fiş kablosundan tutularak çekilmemelidir.
 • Makinenizi çekerken veya taşırken kabloyu tutacak olarak kullanılmamalı, keskin kenar veya köşelerin çevresinden kabloyu çekilmemelidir.
 • Sıcak yüzeylerden uzak tutulmalıdır.
 • Güç kablosu veya fişi zarar gördüyse veya hasarlıysa elektrik süpürgesini kullanılmamalıdır. Suya maruz kalmışsa elektrik süpürgesini kullanılmamalıdır.
 • Uygun voltaj değeri kullanılmalıdır. Uygun olmayan voltajın kullanımı motorun bozulmasına ve kullanıcının yaralanmasına neden olabilir.
 • Fişi çekmeden önce tüm kontrol düğmelerini kapatınız.
 • Hortum elektrik telleri içermektedir. Hasarlı, kesik veya delik olması durumunda hortum kullanılmamalıdır.